poniedziałek, 2 stycznia 2012

Rysunkosy

Parę WIP-ów pokażę, bo sobie coś tam bazgrałam. Z jednego chcę zrobić większą pracę, ale nie wiem czy szarpnę się na kolor.
Nie opisuję co tam jak tam u mnie, no bo po co w sumie xD Nie jestem mistrzem monologu, taką cechę odziedziczył mój drogi Noah, biedne chłopcze zostało tak skrzywdzone przez panią x) Poza tym nic się nie dzieje wielkiego...
 A z tego zrobię pracę z tłem nawet, taka będę xP Andriej i Kamila:
No i ostatnia praca jaką zrobiłam podczas "imprezy sylwestrowej" in maj hołm, chłopcy w trójkę, bo prawie wcale ich razem tak w artach nie rysuję, praca zrobiona promarkerami [szpan]:


4 komentarze:

 1. JARAM SIĘ, zarówno pierwszym jak i drugim wipem, omgomgomgomogmogmgomgomogmog, Noah na pierwszym! zaaaaaaaaaaaajebista minka! Taka, ja wiem? Natchniona. Tak romantycznie na nią pacza. Mmmm, no poezja, nie mogę z Ciebie <3
  Andriej i Kamila też zajebiści, fajną pozę mają + mina Andrieja zasługuje na wspomnienie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hihihi dzięki!
  Jakiś szał twórczy mnie ogarnął i w sumie trochę zazdrość, że innym wychodzi, a mi nie xp To się uparłam i bazgrolę.
  Nogasek się wczuł w love :D W ogóle tak bardzo chcę pokazać w komiksie co on będzie teraz czynił xD Tylko powolniak w rysowaniu ze mnie straszny, bo za dokładna jestem..uch.
  A Andiemu uwielbiam rysować durne miny jak się popisuje przed Kamilą :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi sie w szczegolnosci podoba Noah na pierwszym rysunku, bardzo dobry profil :D Ale tak ogolnie to wszystkie prace mi sie podobaja. Dobra robota, teraz koloruj ten drugi rys! Tylko dorob tez tlo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne szkice :) ja też rysowałam podczas Sylwestra :>

  OdpowiedzUsuń