niedziela, 24 czerwca 2012

Szwedzki design

Aloha!
Niedawno byłam w Szwecji i wróciłam odmieniona. Otworzyłam się na nowe doświadczenia i rozwiązania oraz mam nieco inne spojrzenie na niektóre sprawy. Po powrocie zrobiłam dwie ilustracje, które różnią się diametralnie od tego co robiłam wcześniej. Sama byłam zdziwiona i zaskoczona tym, zyskałam jakby więcej cierpliwości i większe poczucie estetyki tworzenia. Wielkie słowa, a to może tylko moje jakieś urojenia! Dlatego może pokażę te dwie ilustracje, a nie piszę jak potłuczona.

Obroniłam licencjat! I swoją pracę dyplomową realizowaną w klubie wrocławskim Bezsenność. Pokazywałam jakiś czas temu parę zdjęć stamtąd, teraz pokażę je wszystkie tutaj.

Jest jeszcze jedna sprawa, nad którą pracuję, związana z rysowaniem na szerszą skalę, dostałam pewną obiecującą propozycję, ale póki co nic nie jest wiadome do końca, więc nie będę opisywać, jak dojdzie do skutku, to się ogłoszę wszem i wobec ;)

No to teraz obrazki. 
Oto dwie nowe ilustracje:I zdjęcia moich murali z Bezsenności:
9 komentarzy:

 1. Chyba nie wspominałam wcześniej ale pan wampir ma niesamowity wyraz twarzy i mega mi sie podobają cienie na niej ^^
  Trzymam kciuki za Twą sprawę : *

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   Taka ilustracja typowo nie moja, bo nawet nie wiem kim jest ta postać! Ale nie przeszkadza mi to strasznie.
   Dzięki :*

   Usuń
 2. te murale są kapitalne. oblubiłam już na deviancie, ale i tu dam znać, ze podobają mi się nieziemsko :) zwłaszcza ten z panią w oknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Pani w oknie powstała jako pierwsza :)

   Usuń
 3. KOCHAM SZWECJĘ I SKANDYNAWSKI DIZAJN I KANELBULLAR I VÅFFLOR i w ogóle wszysto. ;) BUZI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I knäckebröd i fika! :D I parę osób, które tam poznałam! ^^
   Czekam na zaproszenie na Twoje kanelbulla! :*

   Usuń
 4. kocham zarówno murale jak i te dwie ilustracje :DD

  OdpowiedzUsuń
 5. Awww ! Ten chłopak ... On jest , jest ... Świtny !! Zakochałam się w pikselowym obrazku ... Szwecja ? Nie dobijaj mnie !! Chce tam pojechać a tym czasem do końca roku nie mogę się ruszyć z domu :/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę że w dobrym klimacie. masz może prace na papierze lub innym tworzywie przenośnym? jak tak zapraszam do dzielenia się swoimi dziełami: na FB grupa DARK ART mroczna galeria lub może do wystawy w ciemnej stronie miasta klub muzyczny (w razie czego piotrek@ciemnastronamiasta.pl

  OdpowiedzUsuń