sobota, 21 kwietnia 2012

Komiks, wywiad ulala

Łu dawno tu nie pisałam. Czas ucieka, nie ma kiedy zrobić tego co się powinno, w rezultacie robi się te same pierdoły co dzień xp Dodatkowo unikam wszelkiego pisania przez to, że jestem zmuszana do pisania artykułów o sztuce, czego nienawidzę (i pisania, i sztuki, i artykułów).

W każdym razie, pracuję aktualnie nad planszami dyplomowymi, ale w międzyczasie robię swoje pierdółki związane z komiksem jednym i drugim. Zaczęłam swój komiks o cyrkowcach (który niestety teraz musiałam odłożyć, bo nie chcę go robić na szybko i byle jak), póki co mam 5 stron i 2 w szkicu. Tutaj są przykładowe 4 o Bulbo (z małym śmiesznym Guciem) i o Lenie (z Ivanem). Chcę jeszcze dopracować rastrowanie i efekty, bo już wiem że parę rzeczy pozmieniam.
Z innych rzeczy, lokalna gazeta Kurier Trzebnicki przeprowadziła ze mną wywiad! *lajk e star* Można sobie to moje gaworzenie poczytać tutaj:

Co tam jeszcze...w maju jadę na tydzień do Szwecji 0.o Jestem jedną z osób, które zostały wybrane z naszego ASP, żeby tam pojechać do szkoły w Västmanland. To dopiero dziiiiwneeeee, ale fajnie, bo pewnie normalnie nigdy bym tam nie pojechała :D jajks!

I na koniec rysunek nad którym sobie siedzę od wczoraj, z Andriejem i Kamilą, a co tam, lubię te dzieciaki

5 komentarzy:

 1. super :D gratulacje sukcesów i powodzenia z komiksem! a rysunek fajowy jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powrót do komiksu planuję na czerwiec, wtedy ruszam z tym koksem :D
   Dziękuję ^^

   Usuń
 2. Kamila i A. - mistrzostwo <3 boże jakie ot pozytywne, zakochałam się.
  łooo, jesteś gwiazdą asp <3 gratuluje :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wyjątkowo pozytywnie mi wyszło, gęba Andrieja się cieszy, ale co ma się nie cieszyć jak Kama opiera swoje cyce na jego karku :D

   Nieee, żadną gwiazdą xP To były osoby wybierane z mojego kierunku i patrzyli na umiejętności języka angielskiego, 5 osób będzie jechało. Nie lubię podróżować (zwłaszcza, że będziemy płynąć promem jakieś 20 godzin xp), ale drugi raz taka szansa się może nie zdarzyć ;p

   Usuń
 3. Podoba mi sie ta akcja na ostatniej stronie komiksu, jak ona go tam wstazka przyciaga, sexi flexi :D i wywiad w gazecie, no prosze, prosze ;)

  OdpowiedzUsuń